ÚVOD:

26. kolo OP - 12. 6. 2016 16:30

Rozhodčí: Sehnal – Ježek, Stloukal

PRŮBĚH UTKÁNÍ:

1 min – z rozehrávky míč na Pijáčka, únik, centr, v dobré pozici nezakončil Dvořák ni Kubásek

6 min – střílený centr Hájka M. zprava zakončil slabou střelou Pijáček do brankáře

15 min – po naší kombinaci Dvořák, Hájek M. následoval centr na Pijáčka, který se opět nedokázal prosadit

24 min – první RK domácích znamená vedení 1:0

30 min – přihrávku Dvořáka zakončil Kubásek z voleje velmi nepřesně

36 min – druhý RK domácích znamená vedení 2:0

45 min – RK jsme rozehráli na krátko, Schuch A. na Hájka M., následoval centr na zadní tyčku, kde se prosadil Svoboda a hlavou přesně zakončil 2:1

50 min – dalekonosná Pijáčka pěkně domácího brankáře vyděsila (ze 30m těsně nad)

53 min – Daněk J. kolmo po zemi vysunul Schucha O., který střílel do brankáře, odražený míč vrátil do branky Schuch A. 2:2

67 min – po faulu na Hájka M. rozehrál velmi přesně SS Daněk J. a střelou pod břevno jdeme do vedení 2:3

76 min – jediná šance domácích, zato 100%. Sám útočník před brankářem vysoko nad

90 min – Schuch O. vyhrál na polovině souboj s obráncem a postupoval společně s Vachem na bránu domácích, dva na brankáře, Ondra zvolil střelu, kterou brankář vyrazil

STATISTIKA:

Podloucký - Odehnal, Hájek P., Daněk M. (45 Schuch O.), Svoboda (Sáňka A.), Daněk J., Hájek M. (85 Vach), Schuch A., Dvořák (75 Kuběna) - Pijáček, Kubásek

ZÁVĚR:

Adamov doma na jaře poprvé prohrál a musím konstatovat, že zcela po zásluze. Naši byli celý zápas v lepší pohodě, kterou nerozhodilo ani náhodné vedení domácích po 2 po sobě jdoucích RK. Měli jsme utkání od prvních minut pod kontrolou a otočením výsledku jsme ukázali i vnitřní sílu, kterou naše mladé mužstvo má. Výhrou jsme udrželi šanci zabojovat v posledním kole o konečné 8. místo. Stále je o co hrát a proto všichni v sobotu hurá na Lipůvku.

Vavřinec B - SKD B  3 : 6 (1:2)

Hrazděra - Sáňka J., Sáňka J., Alexa, Císař, Schuch O., Tenora, Aujeský, Veselý, Sáňka A., Beránek

Střídající: Vach,Kuběna,Štoudek,Malach R.                                                     Branky: Kuběna 2, Tenora, Sáňka J., Sáňka J., Schuch O.

SKD 35 – Drnovice 35   5 : 9 (4:1)

Kuchař – Sáňka M., Jalový, Beránek, Seďa – Hájek I., Tenora, Sáňka J., Štěrbáček – Urbánek, Podloucký

Střídající: Pokorný, Vach, Trubák, Malach R., Veselý M., Šebánek

Branky: Podloucký 3, Urbánek, Šebánek