B/L B - SKD 7:3 (5:2)

6. 5. 2024

Letovice/Boskovice B - SKD 7:3 (5:2)

Rozhodčí: Reschovský – Holub, Brázda

Úvod: Domácí favorit a vedoucí mužstvo OP si zatím v soutěži připsalo 2 domácí prohry, na špici se tlačí V/Š i Bořitov, další zaváhání si nemohli dovolit. Naši měli za sebou šňůru zápasů bez porážky a jeli do Letovice pokusit se překvapit, bohužel zůstalo jen u pokusu.

Od úvodních minut šli domácí jasně za vítezstvím, již ve 3 min první z několika útoků po pravé straně končí střelou do tyče, od které se míč odrazil do brány 1:0. Ve 13 min naše labutí píseň, nádherná kombinační akce po ose DMi, DR a zakončující SA přesně dle „Poborského“. Branky domácích 2, 3, 4 podle stejného scénáře jako 1, útok zprava přihrávka do vápna, střela, branka. 5 branka pro změnu z RK, zakončoval hlavou zcela volný domácí obránce. V 35 min sebral míč v 16 obránci DR, přihrál na SA, klička, podražení penalta, s přehledem proměnil DR. Škoda, že snížení nepřinesl RK v min 44, kdy si na přední tyčku naběhl DM, jeho hlavička těsně minula branku domácích.

Druhý poločas poznamenala bouřka, déšť a vítr, domácí si stále vytvářeli šance, bez přesného zakončení, vyjma RK v 52 min (stejné zakončení jako u 5 branky) a dorážky v 78 min. Našim se povedla pěkná akce v 57 min zakončená hlavičkou DR po centru Dvořáka zleva, kterému přesně přihrál DMi.

Závěr: Nehráli jsme žádného zanďoura, ale otevřený fotbal, který přinesl řadu pěkných akcí i gólů. Domácí po celý zápas dokazovali, že první místo jim patří právem, naše snaha k bodovému zisku nevedla. Již ve středu nás doma prověří mužstvo z V/Š, máme jistě po podzimním zápase co napravovat.

Sestava: Podloucký – Daněk J., Maňoušek, Veselý, Daněk M. (Vach M.) – Vach Z. (Svoboda), Schuch A., Dvořák, Holomek – Dovrtěl R., Daněk Mi.

Branky: DR 2, SA                                        Asistence: DR, SA, Dvořák