Bořitov - SKD 31. 5. 2019 18:30 v Blansku UT

Podloucký, Hájek P., Pijáček, Hubený, Dovrtěl, Sáňka A., Schuch O., Holomek, Maňoušek, Vach, Schuch A., Sáňka J., Daněk M., Aujeský, Zvejška, Prokop L.

Odjezd: 17: 40

Auta: Hubený, Hájek, Schuch A., Aujeský

Bořitov - SKD 0:0 (0:0)

Rozhodčí: Pivoda Martin - Jalový Josef, Barák Hynek.

Derby utkání s Bořitovem v nezvyklém čase a na nezvyklém místě jsme zvládli a po zásluze si odvážíme bod za remízu 0:0. Bodujeme již ve třetím utkání a zisk 7 bodů je příslibem do finiše OP, kdy odehrajeme zbývající 2 utkání doma.

V prvním poločase se většinu doby hrálo na naší polovině, ale více šancí bylo na naší straně. Domácí se snažili, ale naše obrana pracovala bezchybně a včele s náhradním brankářem předvedla skvělý výkon. Daněk M. dokázal vychytat 0, utkání se mu povedlo, stejně jako v minulém kole, kdy vychytal výhru ve Sloupě.

Naše akce v první půlce:

11 minuta - autové vhazování na Schucha A.. který našel Hubeného - nepřesné zakončení

22 minuta - Aujeský přesně nahrál do běhu Schuchovi - v jasné pozici trefil pouze brankáře

44 minuta - opět Aujeský našel ve vápně Sáňky A. - slabá střela končí vedle branky

Druhý poločas jsme hru opticky vyrovnali, šance však nepřišly na žádné straně. Jediná povedená akce v 65 minutě - Pijáček nahrál Schuchovi, jeho volej skončil těsně vedle. Proto utkání skončilo, dá se říct, zaslouženou remízou.

Poslední zlepšené výkony jsou pozvánkou pro zbývající dvě utkání. Příští neděli hostíme Letovice a v posledním kole již v sobotu 15. 6. Olomučany.

Podloucký - Sáňka A., Hubený, Pijáček, Hájek P. - Sáňka J. (Podloucký), Aujeský, Holomek, Maňoušek - Schuch A. (Pokorný), Zvejška (Prokop L.)

SKD B – Skalice 5: 0 (2:0)

Hrazděra – Štoudek, Hájek P., Beránek, Prokop – Sehnal, Zvejška, Schuch A., Musil – Schuch O., Sáňka J.

Střídající: Schulze, Pokorný, Dovrtěl

Branky: Sáňka 2, Schuch O. a A., Musil