SKD - Voděrady   hřiště UMT Blansko

Sestava: Podloucký - Schuch O., Pijáček, Daněk, Tomek - Pokorný, Holomek, Dovrtěl J., Maňoušek - Schuch A., Vach T.

Střídající: Kobza, Vach Z., Karandyszewský

Branky: Schuch A. 3

Po prospaném úvodu utkání, kdy se soupeř po brejku středem hřiště ujal vedení a další 100% šanci zahodil se naši probudili a převzali iniciativu. V prvním poločase zvonila jen branková konstrukce 2x břevno, tyčka a nic. Do kabin se šlo za stavu 0:1.

V druhém poločase soupeř pomalu uvadal a naši se dokázali prosadit i střelecky, když hattrick zapsal Schuch A.

Neděle 19. 3. 2023 14:30

SKD - Boskovice B hřiště UMT Boskovice

Sestava: Podloucký - Schuch O., Pijáček, Daněk, Tomek - Holomek, Dovrtěl J., Hájek M., Vach Z- - Schuch A., Dvořák.

Střídající: Rybář, Karandyszewský J.

Branka: Hájek M.     Asistence: Dvořák

V úvodu prvního poločasu aktivnější domácí, naši se věnovali spíše nácviku rohových kopů (neúspěšně).  Ve 20 min. se nám povedl rychlý protiútok, kdy Hájek na2x prostřelil po přihrávce Dvořáka domácího gólmana. Převzali jsme iniciativu a domácí se měli co otáčet, rozhodujícím momentem se ukázala neproměněná penalta za stavu 1:0 pro nás. Místo zvýšení na 2:0, domácí srovnali a do poločasu navýšili vedení na 3:1.

V druhém poločase jsme se snažili co nám síly stačily, soupeř však využil našich ojedinělých okének v obraně a upravil na konečných 6:1.

Za týden nás čeká již souboj o body, Na mlýniskách přivítáme vedoucí mužstvo OP z Cetkovic, po podzimním utkání v husté mlze máme soupeři co vracet a pokud chceme uhájit první místo v tabulce domácích zápasů měli bychom bodovat. V neděli v 15 hod všichni příznivci na "značkách" . Daglas ollllllééééééééé.