Letovice - SKD 3:2 (3:1)

23. 10. 2017

12. kolo OP  22. 10. 2017 14:30 hod

Rozhodčí: Heger – Grulich, Pospíšil

Ve 26 min to vypadalo na debakl a v min 90 jsme litovali ztracené tři body. Jedna věta vystihuje průběh vyrovnaného utkání, kdy štěstí se přiklonilo na stranu domácích.

První poločas jsme byli úplně mimo hru, domácí si udělali trénink s nácvikem útočných kombinací. Již ve 2. min sólo útočníka skvěle vyřešil Čahoun, v 5 min zlikvidoval střelu z malého vápna a v min 12 vytáhl míč těsně nad bránu na RK. Ve 13 min zahrávali domácí další RK a po zmatku u naší přední tyče míč propadl do branky (velká smůla). V 21 min poslal Hubený nechtěně skluzem do brejku domácího hráče a ten sám proti Čahounovi nezaváhal. Stejný hráč v 26 min přihrával před bránu střílený míč, který k překvapení všech skončil v síti 3:0. Naši pouze jedna slabá střela, ale na konci poločasu velmi povedená akce, Hájek M. zatáhl míč na pravé straně, přihrál zpět Sáňkovi A., který přesným centrem našel hlavu Dvořáka M. -  3:1.

Druhý poločas byl o něčem jiném, naši se probudili a domácí zcela vypadli z role. V 51 min našel Daněk J. před vápnem Dvořáka K., který bombou snížil na 3:2. V 54 min našel zpětnou přihrávkou Dvořák M. rozběhnutého Hájka M., který ve vyložené šanci pálil těsně vedle. Běžela 62 min a Hájek M. zahrával SS ze 30 metrů, prudká střela vypadla brankáři z rukou, ale dobíhající Hubený nestačil zakončit. A do třetice Hájek M. střelou po zemi těsně minul pravou tyčku domácí branky. A když se neprosadil ani střídající Schuch O., který nezakončil přesnou přihrávku Daňka J. bylo jasné, že domácí jen tak, tak tři body přece jen ukopou, škoda, za výkon ve druhé půlce jsme si nějaký bodík zasloužili.

Podloucký – Tomek., Hájek P., Hubený, Sáňka A. - Pijáček., Daněk J. (Schuch O.), Hájek M. (Orel J.), Schuch A., Dvořák M. (Daněk M.) – Dvořák K. ((Schuch O.)

Branky: Dvořák M., Dvořák K.

Asistence: Sáňka A., Daněk J.

Bos – Ru 3:0    Šo – ČH 0:3    Li – Sk 0:6    Ole – Olo 7:2    Ad – Sl 4:2   Rá – Bo 5:2