ÚVOD:

15. kolo OP - 18. 6. 2016 16:30

Rozhodčí: Rúžička – Ježek, Mrázek

PRŮBĚH UTKÁNÍ:

10 min - likvidační skluz nohama vpřed na Daňka v podání domácího beka, rozhodčí nic

11 min – první RK pro hosty

12 min – první z mnoha šancí domácích, Čahoun, stejně jako většinou v utkání OK

14 min – Schuch O. zakončil naši akci slabou střelou do brankáře

22 min – po zákroku Sáňky A. ve vápně následovala penalta, kterou domácí stoper s přehledem zahodil střelou vedle

28 min – dvě jasné tutovky pro domácí, Čahoun na místě

37 min – rychlý útok domácích 2 na Čahouna - 1:0

39 min – RK rozehrál netradičně Kubásek, našel ve vápně Svobody, který srovnává na 1:1

50 min – domácí zvyšují na 2:1 a současně dostává Daněk na upozornění AR 2 ŽK a končí

53 min – ofsajd 3:1

77 min – ofsajd 4:1

78 min - zranění Hájka M. dohráváme v 9!!!

STATISTIKA:

Podloucký - Odehnal, Hájek P., Sáňka A, Svoboda (75 Vach), Daněk J., Hájek M., Schuch A., Kubásek (70 Alexa) - Pijáček, Schuch O. (Kuběna)

ZÁVĚR:

Je dobojováno. Můžeme konstatovat - konečně. K poslednímu utkání jsme odjeli v sobotu na Lipůvku s cílem získat 3 body a poskočit v tabulce o příčku nahoru. Už rozcvička naznačovala, že sobotní termín pro některé naše borce není zrovna happy den. Bylo to utkání 3 nej: nejhorší náš výkon, nejslabší rozhodčí a nejslabší soupeř, kterého jsme na jaře potkali. Skutečnost, že se Čahoun, i přes 4 obdržené branky dostal mezi 3 naše nejlepší hráče,  hovoří za celý komentář.

P.S. O úrovni rozhodčích malá douška. Střídající domácí borec nastupuje, štulpny má do půli lýtek, AR se ptá, máš chrániče, odpověď: na tu chvilku a Mánek přidává: hráč hraje na vlastní nebezpečí, šup a  už byl na hřišti. Hlavní si po 10 min všiml, že ten hráč má podivnou výstroj, udělí mu tedy ŽK. Mánek začne křičet od lajny za co?? má ho!!! Po kontrole rozhodčí zjistí, že ho má (patří tedy do mužstva mužů), ale má ho malýho (tedy ten chránič) a proto ŽK byla udělena oprávněně. Je to ještě humorné?????