2. 10. 2017

Olešnice – SKD 2:0 (1:0)

1. kolo OP  28. 9. 2017 15:00 hod

Rozhodčí: Šustr – Prokeš, Šikula

Vyrovnaný první poločas rozhodl větší důraz v koncovce. Za prvních 40 min si domácí vytvořili 3 velké šance, z nichž jednu dokázali proměnit ve vedoucí gól. Naši se dokázali prosadit v závěru poločasu, kdy Schuch A. již překonal domácího gólmana, ale do cesty míče se namotal domácí obránce.

Vstup do druhého poločasu se nám vůbec nepovedl. Domácí v 47 min zahrávali RK, náš hráč se před míčem ohnul a pro domácího útočníka na zadní tyči nebyl problém vstřelit druhý gól do prázdné branky. Stejně jako v první půlce jsme si dokázali vytvořit šance v závěru utkání, kdy největší spálil Daněk J., trefil pěknou střelou pouze břevno domácí svatyně.

Podloucký – Tomek.(Sáňka Jak.), Odehnal, Hájek P., Hubený - Daněk J., Hájek M. (Orel), Schuch A. (Prokop L.), Pijáček – Dvořák K, (Trubák), Schuch O (Vach)

Skalice – SKD 3:2 (1:0)

9. kolo OP 1. 10. 2017 15:00 hod

Rozhodčí: Oujezdský – Cápal, Stejskal

Druhé utkání venku v jednom týdnu jsme opět prohráli, rozhodlo štěstí na straně domácích a naše hra v oslabení od 41 min. Celkově vyrovnané utkání.

Ve 3 min domácí zahrávali první RK. V 7 min naše první a bohužel jediná střela mezi tyče v první půlce. Pijáček trefil pouze střed branky, kde byl připravený domácí brankář. V 8 min se nám povedl rychlý protiútok, dvojice hráčů (Schuch A. a Dvořák K.) postupovala na jednoho obránce. Akce končí nepřesnou přihrávkou Adama. Ve 12 min domácí zahrávali nebezpečnou SS, končí nepřesnou střelou. Ve 14 min po naší hrubce v obraně se domácí ujímají vedení, které mohli zvýšit ve 25 min po sólu, které zlikvidoval Čahoun. Ve 35 min náš aut na Hájka M., který se uvolnil a přes obránce přesně nahrál Trubákovi, který ovšem netrefil přesně.

Druhý poločas pokračoval vyrovnaný zápas s měnícím se skóre. Vyrovnání zařídil ze SS Dvořák K., o několik min později se na půlce srazil Rosťa se Zbyněm a domácí nabídnutou šanci využili. V 61 min opět srovnáváme po pěkné akci, kdy Dvořák K. našel ve vápně Schucha O., který namířil přesně. Utkání rozhodla SS, kdy dlouhý nákop do vápna naše obrana nezachytila a domácí hlavou upravují na konečný výsledek 3:2.

Trojutkání venku zakončíme v sobotu v Boskovicích a snad se již dočkáme prvního podzimního vítězství na půdě soupeře.

Podloucký – Tomek.(Sáňka Jak.), Odehnal, Hájek P., Hubený (Dvořák M.) - Daněk J., Hájek M. (Schuch O)), Schuch A., Pijáček – Dvořák K, (Trubák), Trubák (Orel)

Branky: Dvořák K., Schuch O.                                                   Asistence: Dvořák K.

Skalice B – SKD B 4:1 (1:0)

Hrazděra – Štoudek, Veselý, Sáňka A., Prokop L. – Vach, Tenora, Sáňka Jak., Ježek – Schulze, Zvejška