Přípravné zápasy - jaro 2018

17. 2. 2018

Sobota 17. 2. 2018 ve 12:00 hod

SKD - Rájec - Jestřebí 2:6 (0:4)

Přátelák číslo 1. jsme zahájili velmi dobře, již ve 2 min jsme zahrávali RK a v 5 min jsme po akci Hájka M. a zakončení Schucha A. nastřelili tyčku. Ve 12 min se prosadil do té doby matný soupeř a slepenými góly šel do vedení 0:2. Opět pokračoval vyrovnaný zápas, my jsme stříleli do konstrukce (tyčka, břevno, tyčka, tyčka) a soupeř do brány, kolem 25 min opět udeřil 2x a bylo to již 0:4.

Druhý poločas byl vyrovnaný i gólově, když se prosadil střelou z 20 metrů Hájek M. po sklepnutí od Pijáčka a v závěru se dorážkou prosadil i Schuch O. Další šance Kuběny a Dvořáka gólem neskončily a proto utkání skončilo nelichotivým skórem 2:6.

Daněk M. - Tomek, Hubený, Daněk J., Prokop L. - Dvořák K., Hájek M., Pijáček, Schuch A. - Kuběna, Schuch O.

Branky: Hájek M., Schuch O.

Nahrávky: Pijáček, Schuch A.

Sobota 3. 3. 2018 v 18:00 hod

Lipovec - SKD 8:1 (2:1)

Dvojku jsme zahájili ještě lépe než jedničku. V 18 vteřině, ihned po rozehrání utkání jsme šli do vedení, po přihrávce Pijáčka vstřelil náš úvodní a bohužel jediný gól Schuch A. První poločas se hrál vyrovnaný zápas, v druhém přišel v mrazivém počasí kolaps celého mužstva a soupeř v pohodě zvyšoval na konečných 1:8. Závěr ze dvou utkání: odehrát kvalitní jeden poločas proti zkušenému soupeři k vítězství nevede.

Podloucký - Janák, Hubený, Daněk J., Veselý - Zvejška, Hájek M., Pijáček, Schuch A. - Kuběna, Schuch O.

Střídající: Dvořák K., Prokop L., Hrazděra

Sobota 10. 3. 2018 v 16:00 hod

SKD - Ráječko B 2:3 (1:0)

V třetím PU jsme nastoupili proti Ráječku B, které hraje stejnou soutěž jako my. Utkání bylo vyrovnané, v prvním poločase zachytal velmi dobře NBOP Čahoun a zlikvidoval 3 jasné tutovky. Naši se prosadili v závěru, kdy se v druhé šanci nemýlil Schuch A. První po přesné přihrávce Pijáčka zazdil, druhou po přesném centru Hájka M. již proměnil. Nástup do druhé půlky vyšel lépe hostům a střelou z 16 metrů dokázali vyrovnat. My jsme šli znovu do vedení po penaltě za ruku ve  vápně. Hosté rozhodli v poslední 10 minutovce, kdy jsme již hráli v 10, bez zraněného Vacha.

Podloucký - Janák, Hubený, Daněk J., Sáňka A. - Dvořák K., Hájek M., Pijáček, Schuch A. - Kuběna, Vach.

Střídající: Prokop L., Sehnal

Branky: Schuch A., Hubený

Neděle 18. 3. 2018 v 15:00 hod

Drnovice - SKD 4:1 (2:0)

Předposlední přípravný zápas se nám vůbec nevydařil. Nedokázali jsme solidně odehrát ani jeden poločas, těžko jsme si vytvářeli šance a to málo jsme zahodili (Schuch A., Schuch O., Hubený). Domácí se lépe pohybovali, dostávali se snadno do šancí, které dokázali zakončit. Jediné plus, že jsme se sešli ve větším počtu. Příští neděli ve 13:00 poslední příprava v Boskovicích s Benešovem.

Podloucký - Janák, Hubený, Hájek P., Veselý - Sáňka A., Hájek M, Pijáček, Daněk J. - Dvořák K., Schuch A.

Střídající: Aujeský, Zvejška, Schuch O., Trubáka a Daněk M.

Branka: Aujeský   Nahrávka: Trubák

Neděle 25. 3. 2018 ve 13:00 hod

Benešov - SKD 2:5 (2:1)

Poslední přípravný zápas se vydařil jak výsledkově, tak i po herní stránce. Soupeř využil našeho zaváhání v obraně a lacině se dostal do dvoubrankového vedení. Naši však pokračovali, i přes nepříznivé skóre, ve své hře a po zásluze utkání otočili a dovedli do vítězného konce.

Podloucký - Daněk M., Hubený, Pijáček., Sáňka A. - Schuch A., Hájek M, Daněk J., Dvořák K., Trubák M - Kuběna.

Střídající: Aujeský, Vach, Schuch O., a Tomek

Branky: Schuch A., Schuch O., Dvořák, Hájek M., a Tomek

Nahrávky: Daněk M., Schuch A., Schuch O., Dvořák a Hájek M.