Neděle 12. 7. 2020 v 15:00 hod - hřiště Na mlýniskách

Neděle 19. 7. 2020 v 17:00 hod - hřiště Na mlýniskách

SKD - Rájec-Jestřebí

Neděle 26. 7. 2020 v 17:00 hod

Ráječko B - SKD - pohárový zápas Agris Cupu - 1. kolo

Po nečekaném vypadnutí z poháru již v prvním kole se nabídl atraktivní soupeř ze III. třídy

Neděle 2. 8. 2020 v 16:00

SKD - Sloup

SKD - Sloup 7 : 0 ( 3:0)

(ivoš, 2. 8. 2020 18:34)

Na generálku před MZ přijelo Na mlýniska špičkové mužstvo III. třídy, do nedávna účastník OP, ze srdce MK Sloup.
Až na úvod, kdy měli hosté dostatek sil a občas se přiblížili k naší brance, jsme utkání kontrolovali a v druhé půli přešli na naši exhibici, dařilo se také střelecky, výsledek hovoří za vše. Jak šly minuty:
6 - hosté zahrávají již 3 RK, měli také 2 nadějné šance, obrana v čele s Čahounem byla na místě
11 - Svoboda na Schucha A., klička brankáři, zachránil na poslední chvíli obránce
15 - Pijáček na Schucha A., který přihrávkou podél branky nenašel bratra
21 - první naše střela mezi brankové tyče - Pijáček
27 - RK Daňka na Holomka, hlavička nad
30 - Daněk na Holomka, střela těsně vedle
31 - Dovrtěl na Maňouška, střela do tyčky, dorážka SchO. do sítě 1:0
41 - Pijáček na začátku akce, na konci po odraženém míči střílí Dovrtěl z 18 metrů druhou branku
84 - Daněk na Maňouška, který stanovil konečné skŕe 7:0
Podloucký - Hájek P., Veselý, Pijáček, Svoboda - Daněk J., Dovrtěl, Holomek, Maňoušek - Schcuch O + A
Střídající: Stejskal, Kazda
Závěr: vydařená generálka, dobrý odrazový můstek pro 1 kolo OP, kdy přivítáme Na mlýniskách mužstvo z Olomučan a připíšeme do tabulky první 3 podzimní body. Daglas olé, všichni fans v neděli 9.8. od 16:30 v hledišti!!!!! A připravení naši hráči na hřišti.

Ráječko B - SKD 4:1 (0:0)

(ivoš, 27. 7. 2020 12:14)

Ani po několikáté jsme nedokázali překročit svůj stín a dotáhnout pohár aspoň do druhého kola. Tradiční soupeř pro první kolo nám názorně ukázal, že odehrát kvalitně pouze poločas na tak zkušeného soupeře nestačí (Bednář, Sígl, Klimeš,..).
Úvod patřil domácím a po sérii 3 RK mohli jít do vedení, hlavička z posledního těsně minula naši branku. V další šanci skvěle vychytal domácího útočníka Čahoun, a když v jasné šanci na brankové čáře nedokázal uklidit míč do sítě domácí hráč, bylo jasné, že jsme na řadě my. Naše šance byly velmi nadějné: střela Hájka M. z 16 = vedle, dorážka Vladíka = do brankáře, opět střela Hájka do náručí brankáře, několik nadějných průniků Schucha A také brankou nekončí a proto ve 45 min je stav na ukazateli spravedlivých o:0.
Ovšem druhý poločas to bylo jiné kafe, začali jsme dobře, akce Hájka M a Dovrtěla nebyly dotaženy do konce a protože domácí začali být produktivní skóre se měnilo. 49 min náš aut u domácí branky rychlý protiútok končí na našem břevně. 50 min dlouhý výkop brankáře naše obrana zaspala a pro domácí nebyl problém vstřelit branku. 54 min v jasné šanci zaváhal Schuch A., rychlá následující akce končí faulem v 16 = PK = skvělý zákrok Čahouna. Jsme stále ve hře: šance Vladíka, Maňouška i Schucha však k vyrovnání nevedou, naopak domácí tečovanou střelou v 75 min zvyšují na 2:0. V 84 min naše SS, Pijáček vysoký míč na zadní tyč, kde osamocený Svoboda poslal hlavou míč do sítě 2:1. Domácí drama v koncovce nepřipustili, naopak dvěma góly v 87 a 90 min zápas dovedli do vítězného konce a dočkali se celkem po zásluze zaslouženého postupu.
Podloucký - Cerhák, Pijáček (C), Svoboda, Hájek P. - Daněk J., Hájek M., Dovrtěl, Maňoušek - Schuch A., Vladík
Střídající: Sáňka A.,Aujeský, Pokorný, Schuch O.

SKD - Rájec-Jestřebí 2:3 (1:3)

(ivoš, 20. 7. 2020 8:58)

K druhému utkání nové sezóny přijelo Na mlýniska mužstvo ze sousedního města, také účastník krajské soutěže I.B třídy. Na rozdíl od prvého "bezstarostného " utkání se hrál zodpovědný a takticky více svázaný fotbal, bylo vidět, že jde v tomto derby zápase, hlavně o výsledek. Hosté začali útočně, do 6 min měli již dvě pěkné akce. Naši se jim snažili vyrovnat, vydrželi i fyzicky, a proto se hrálo vyrovnané utkání až do konce. Jak šly minuty:
4 - chyba naší obrany, útočník hostů postupoval sám na Čahouna, klička a míč končí v rukách našeho brankáře
6 - tentokrát útočník hostů volil střelu z 16, Čahoun opět na místě
8 - střela Hájka M. ze střední vzdálenost, vedle
10 - hosté dokončují povedený začátek a střelou do protipohybu brankáře jdou do vedení 0:1
14 - Pijáček rozehrál na na Vladíka, ten pouští na Schucha A., míč přihrává pod sebe na Daňka J=zblokovaná střela
22 - náš 3RK vracel do 16 prudkým centrem Hájek M. hlavička Vladíka končí těsně vedle
34 - rychlá akce hostů, střelu vyráží hlavou Čahoun, zůstal otřesený na trávníku, pohodlná dorážka 0:2
37 - rychle rozehraný aut Daňka na Hájka M končí střelou těsně vedle
43 - pěkná kombinační akce Hájka M. s Vladíkem je zakončena střelou po zemi vedle brankáře 1:2
45 - nepozornost naší obrany a hosté si berou 2gólové vedení zpět 1:3
49 - míč orazítkoval tyč domácí branky
82 - Aujeský přesně na Schucha A., souboj s brankářem využil Vomela a snižuje na konečných 2:3
I přes závěrečný nápor se nám nepodařilo vyrovnat a hosté si odváží z derby do Rájce cenné vítězství
Podloucký - Sáňka A., Cerhák, Pijáček, Hájek P. Daněk J., Dovrtěl, Hájek M., Maňoušek Schuch A., Vladík
Střídající: Schuch O., Aujeský, Vomela, Kobza

SKD - LIPOVEC 5:5 (3:3)

(ivoš, 12. 7. 2020 19:03)

K prvnímu utkání přijelo Na mlýniska mužstvo z Lipovce, účastník krajské soutěže I. B. třídy. Hrál se vyrovnaný zápas, jak výsledkově tak i v poli. Začátek patřil našim hráčům, hosté stihli do 32 min zápas otočit, naši se vrátili do utkání vyrovnáním ve 44 min.Stejně se pokračovalo i v druhém poločase. Jak šly minuty:
4 - první šance hostů, Čahoun připravený
5 - SchA na HájM odvráceno na aut. Aut vhazuje Man. HájM prodlužuje hlavou na Cer, střela z 20 m 1:0
16 - HájM na Vla, ten přesně na SchA, klička brankáři=RK
18 - přesný pas Cer na SchA, souboj s obráncem, přehození brankáře 2:0
21 - přízemní střela před Čah skočila 2:1
24 - SS hostů, prudká střela se odráží od obličeje Čah, dorážka 2:2
27 - RK DaJ zakončil nepřesně hlavou Pij
32 - hosté rozehráli rychle SS, Pij nastřelil vlastní břevno, opět dorážka hostujícího útočníka 2:3
44 - na začátku akce Čah, našel Man, který přesně nahrál SchA, balón pod sebe a DaJ srovnává na 3:3
48, 50, 60 a 62 - čtyři šance SchA, všechny téměř 100% bohužel brankou nekončí, střela vedle a několikrát do brankáře
65 - Vl přesně na DaJ, nastřelená tyčka
66 - nedáš, dostaneš, ztráta na útočné polovině znamená vedení hostů 3:4
68 - krásný "rohlík" DaJ na SchA končí střelou z voleje těsně nad
69 - Pij rozehrál přesně na SchA, ve vápně se dobře orientoval Vl 4:4
70 - Do vyhrál souboj na polovině narazil si s SchA a sám zakončil 5:4
71 - ihned z rozehrávky hosté vyrovnávají na konečných 5:5
87 - poslední šance na vstřelení gólu končí po akci VaZ, SchA střelou Do do brankáře
Čahoun - Svoboda, Pijáček, Hájek P., Cerhák - Maňoušek, Hájek M., Dovrtěl, Daněk J. - Vladík, Schuch A.
Střídající: Vach Z., Vomela