Podloucký, Hájek P., Pijáček, Hubený, Dovrtěl, Sáňka A., Schuch O., Holomek, Maňoušek, Vach, Schuch A., Sáňka J., Daněk M., Aujeský, Zvejška, Prokop L.

Sraz: 16:15

Doubravice - Letovice 2:0 (2:0)

Rozhodčí: Machourek Dušan - Strachoň Pavel, Stloukal Jaroslav.

V předposledním kole jsme přivítali Na mlýniskách Letovice, které jsou v tabulce na dostřel a tak o motivaci bylo postaráno. Snažit se dostat soupeře pod sebe v tabulce OP, získat 3 body, v součtu pěkných 30.

Prvních 10 minut patřilo hostům, drželi míč a kombinovali na naší polovině. Naši se nemohli dostat do tempa, přišla však 10 min, rychle jsme rozehráli SS na naší polovině, Schuch A. potáhl míč na levé straně, poslal přízemní přihrávku do vápna, kde připravený Holomek přesně zakončil. Gól hosty zaskočil, naši borci se dostávali do hry, přišly i další gólové šance. V 18 min. našel Maňoušek centrem Schucha A. jeho hlavička končí nad bránou. Za tři minuty opět v akci Maňoušek, tentokrát střílený centr zleva, Schuchovi O. chyběl krok k dorážce do prázdné. V 25 min se také ukázala také pravá strana, Holomek se chytře zbavil obránce, nacentroval do vápna, kde Schuch O. opakovaně mířil do břevna. V 30 min opět akce legionářů, Michal našel přesnou přihrávkou Davida, jeho sólo končí na brankáři a následná dorážka Schucha A. končí nad bránou. Hosté stále pokračovali ve stejném tempu, opticky byli častěji u míče, ovšem bez ohrožení naší branky, v které opět skvěle nahradil NBOP Čahouna (toho času na neschopence) Daněk M. V závěru poločasu se nám povedla kombinační akce na pravé straně, po hlavičce Sáňky J. se dostal k míči Aujeský, přesně mezi obránce vysunul Schucha O., který svoje sólo zakončil prudkou střelou k tyči. Zasloužené vedení v poločase 2:0.

Druhý poločas jsme v pohodě hlídali náskok, nikam nespěchali, další šance si již nevytvořili. U hostů stojí za zmínku pohotová střela po RK těsně vedle a střela do tyče naší branky v 80 min.

Utkání dobré okresní úrovně jsme vyhráli zaslouženě, naše bodová série pokračuje a snad se nezastaví ani v posledním kole, kdy se rozloučíme s letošním ročníkem OP v domácím utkání proti Olomučanům, v neděli od 17:00 hod.

Daněk M., - Sáňka A., Hubený, Pijáček, Hájek P. (Dovrtěl) – Holomek (Prokop L.), Aujeský, Vach (Sáňka J.), Maňoušek – Schuch O., Schuch A.

Branky: Holomek, Schuch O.                     Nahrávky: Schuch A., Aujeský