6. 9. 2020

Neděle 6. 9. 2020 16:00

Doubravice - Olešnice 1:0 (0:0)

Rozhodčí: Švancara Vladimír - Roučka Jiří, Nečas Jiří.

V neděli přijel Na mlýniska kvalitní soupeř ze severu okresu Olešnice. Průběh hry odpovídal předpokladům, kdy proti sobě nastoupila mužstva s nejlepší obranou činností (4 obdržené branky za 5 kol hovoří za vše), že to bude o jedné brance. První poločas měli mírně navrch hosté, v druhém jim však došel dech a na hřišti bylo pouze jedno mužstvo a to domácí. Šancí příliš nebylo, ale kvalitou v poli jsme jasně hosty přehráli, branku jsme vstřelili a utkání s přehledem dovedli k zisku 3 důležitých bodů.

4 – v první šanci se neprosadili hosté, centr zprava propadl k volnému kapitánovi, ve skluzu netrefil prázdnou branku

5 – naše jediná povedená akce končí střelou Vladíka do brankáře

14 – opět v šanci hosté a opět kapitán, jeho střela z 16 končí nad

46 – nástup do druhého poločasu patřil našim, Hájek M. našel přesným centrem Schucha A., hlavička do brankáře, škoda

53 – Maňoušek našel v 16 Vladíka, který v tutové šanci trefil brankáře

67 – Stejskal přenesl míč zprava na levou stranu, kde svedl souboj s protiháčem Hájek M., míč se dostal k volnému Schuchovi A., který svoje sólo s přehledem zakončil střelou pod víko 1:0

70 – nebezpečná situace po SS Dovrtěla končí odkopem hostujícího obránce

71 – Hájek M. přihrávkou našel Daňka J., střela těsně vedle

Závěr.

Výkon z  minulého kola byl zapomenut, náš dům, náš hrad. Zasloužené dnešní vítězství, po 5 odehraných kolech 12 bodů = 2. místo v tabulce. Nejméně obdržených branek = OK, 3 nejmenší počet branek vstřelených – nic moc. Hrajeme zápas od zápasu, cíl je jasný a proto v příštím kole jedeme pro 3 body do Letovic, kterým se však také daří, zisk 9 bodů a skóre 11:11 hovoří za vše.

Podlocký – Hájek P, Pijáček, Veselý, Stejskal – Daněk J. (Schuch O.), Holomek (Aujeský), Hájek M., Maňoušek – Schuch A, (Daněk M..) Vladík (Dovrtěl)

Branka: Schuch A.                Nahrávka: Hájek M.