SKD - Olešnice 2:3 (1:1)

6. 11. 2017

14. kolo OP  5. 11. 2017 14:00 hod

Rozhodčí: Strya – Stejskal, Hlaváček

K prvnímu utkání jarní části přijelo na Mlýniska nebezpečné mužstvo z Olešnice. Naši hráči prokazovali v závěru podzimu dobrou formu, a proto jsme všichni očekávali vyrovnaný boj a zisk 3 bodů pro nás. Vyrovnané utkání bylo (hosté fotbalovější, my bojovnější), i dobře rozehrané bylo, ale v závěru se radovali hosté.

Úvod první půle nám vyšel nad očekávání, běžela 2 min, Hubený posunul doprava na rozběhnutého Daňka J, který potáhl míč do vápna, kde přesnou přihrávkou našel bratra a ten s přehledem zakončil. V 9 min opět útok na pravé straně, Hájek M. přesnou přihrávkou vybídl ke skórování Kamila Dvořáka, který ve 100% šanci vysoko přestřelil (rozhodující okamžik utkání, jít do vedení 2:0 hosté se již nevzpamatovali). Po tomto úvodu se dostali ke slovu i hráči Olešnice a vypracovali si během první půle 3 jasné šance a z penalty dokázali dokonce vyrovnat (faul Čahouna mimo vápno posoudil hlavní jako zákrok uvnitř). Místo poločasových 2:0 se odcházelo do kabin za stavu 1:1

Druhý poločas jsme opět zahájili náporem a v 55 min se po kombinaci Hájka M a přesné přihrávce Sáňky A. dostal opět ke slovu Daněk M., prudkou střelou po zemi zvyšuje na 2:1. V 60 min zahráváme SS, Hájek M posadil míč na hlavu Hubenému, který sám před brankářem hlavičkoval těsně vedle. A opět začínají hrát hosté, skvělý zákrok si připsal Čahoun na brankové čáře a udržel vedení. Bohužel tlak hostů se stupňoval a v 80 min vyrovnávají, aby v minutě 89 po SS šli do vedení. Na závěrečný nápor již nebyly síly a tak utkání končí šťastným vítězstvím hostů

Podzimní část i s jarní předehrávkou končíme na předposledním místě, ale na dohled máme několik mužstev. Pokud zvládneme jaro, jako v letošním roce není se čeho obávat. Tak na jaře při pokračování OP – ahoj.

Podloucký - Daněk M.(Trubák), Tomek., Hájek P., Hubený, Sáňka A. - Pijáček., Daněk J., Hájek M., Schuch A. (Dvořák M.) – Dvořák K,

Branky: Daněk M. 2

Asistence: Daněk J., Sáňka A.