ÚVOD:

17. kolo OP - 10. 4. 2016 15:30

Rozhodčí: Maňoušek – Nečas, Roučka

PRŮBĚH UTKÁNÍ:

1 min – první RK hostů

4 min – v první šanci utkání se objevil Svoboda, v malém vápně malý důraz, střela sražena obráncem mimo

14 min – Daněk J. rozehrál standartku na Hájka M., který patičkou trefil hostujícího obránce, který málem přesně zakončil do vlastní branky

18 min – první velká šance hostů, útočník se vyhnul Hubenému a postupoval zprava sám na Čahouna, střela těsně mimo

19 min – první branku střílí hosté z jasného ofsajdu, který ovšem pomezní (Roučka)nemohl vidět, protože řešil důležité otázky s diváky a nestačil doběhnout a zamávat, škoda. Míň kecat a více běhat!!

23 min – standartka hostů na hranici šestnáctky po vymyšleném faulu končí těsně mimo

25 min – střílený centr Sáňky J. nedokázal v jasné šanci zakončit Dvořák, střela hlavou nad

28 min – konečně jsme se dočkali první jarní branky, střílený centr Daňka J. ze standartky nikdo netečoval a míč zapadl do brány, předcházel dobrý náběh hráčů do šestnáctky

34 min – nedáš, dostaneš, stále platí. Po našem závaru v šestnáctce hostů následoval rychlý brejk, nepozornost obrany, hosté vedou 1:2

60 min – Čahoun nás zachránil, vychytal sólo útočníka hostů

66 min – hosté zvyšují střelou z malého vápna na 1:3

90 min – po RK trefujeme břevno

STATISTIKA:

Podloucký – Kubásek (70 Aujeský), Hubený, Daněk M., Svoboda, -  Schuch A., Daněk J., Hájek M., Pijáček (8 min Sáňka J.)  -  Zvejška (60 Schuch O..), Dvořák.

Počet diváků: 62

Celkové hodnocení: SKD 4   Ráječko B 3

Držení míče: 55% ku 45%

Střely na bránu: 5 ku 5

Mimo: 6 ku 4

RK: 4 ku 2

ŽK: 4 ku 2 (Schuch A., Hubený, Daněk J., Hájek M.))

ZÁVĚR:

Těžké KO, i v druhém domácím utkání bez bodu, v tabulce pravdy rázem – 6 bodů. Opticky byla hra vyrovnaná, naši dá se říct měli častěji míč na kopačkách, ale branky nějak nechtějí padat. Balón sám do sítě neskočí, a když chybí finální nahrávka tak chybí i střela. Pár šancí si vytvoříme, ale jsme velmi nepřesní, když se přidají hrubé chyby v obraně je vymalovaný.

Za týden jedeme pro tři body do Sloupu, kde se tradičně daří, hráči předvedou zlepšenou hru a začneme smazávat manko z tabulky pravdy.

Lipůvka B – SKD B 2:0