ÚVOD:

23. kolo OP - 22. 5. 2016 16:30

Rozhodčí: Vafka – Pinkava, Dvořák

PRŮBĚH UTKÁNÍ:

12 min – první RK pro naše hráče zahrává Daněk J. a v zápětí druhý z opačné strany hřiště

15 min – po RK se hlavou v dobré pozici nedokázal prosadit Dvořák

19 min – hosté zahrávají SS po zbytečném faulu z hranice velkého vápna a umístěnou střelou k tyči se dostávají do vedení

33 min – náběh Svobody po levé straně zakončený přesným centrem, který nedokázal přesně zakončit Zvejška

36 min – Pijáček nedovoleně atakoval útočníka hostů, penalta, 0:2

41 min – přesně umístěná střela po naší nepřesnosti na polovině hřiště znamená vedení již 0:3.

50 min – po rychlém brejku zvyšují hosté na hrozivých 0:4

76 min – Kubásek se pěkně uvolnil na pravé straně, nahrál nabíhajícímu Schuchovi O., který zaznamenal naši první branku a jak se ukázalo i poslední

STATISTIKA:

Podloucký - Odehnal, Hájek P., Pijáček, Svoboda - Daněk J., Hájek M. (70 Kubásek), Schuch A., Dvořák (80 Prokop L.) - Prokop T. (52 Schuch O.), Zvejška (60 Sáňka A.)

ZÁVĚR:

Když se daří, tak se daří, platí pro Rudici a když pecháček, tak pořádný, platí pro Daglas. První poločas jsme po fotbalové stránce nezklamali, snažili jsme se držet míč a postupným útokem ohrozit hostující branku. Hosté přijeli jako favorit a úlohu potvrdili s naším velkým přispěním. My jsme poločas hráli a hosté stříleli branky, to byl ten jediný zato podstatný rozdíl ve hře obou mužstev. Do druhé půlky jdeme s cílem snížit a pokusit se zápas zdramatizovat, v 50 min bylo po zápase. Naši však stále chtěli hrát a výsledkem byl aspoň čestný úspěch. Rudice potvrdila, že to s postupem myslí vážně a zcela po zásluze ji patří zatím první místo. Naší snahou bude do konce soutěže udržení 8 místa.

SKD B - Svitávka B 1 : 1

Hrazděra - Sáňka J., Odehnal, Schuch A., Schuch O., Tenora, Alexa, Veselý, Prokop T., Malach R., Štoudek

Střídající: Kuběna, Křepela, Prokop L

Branka: Alexa

SKD 35 - Blansko 35     1:2

Kuchař - Sáňka M., Jalový, Beránek, Seďa - Sáňka J., Tenora, Šmerda, Hájek I.,- Podloucký, Štěrbáček