Jdi na obsah Jdi na menu

SKD - Sloup 5:3 (3:1)

7. 6. 2021

V letním počasí se hrál docela zajímavý fotbal. Domácí nastoupili v neúplné sestavě, ve které se představila nová opora, nestárnoucí Tomáš Vach. Úvod vyšel lépe hostům, své dvě šance však nevyužili a tak udeřili domácí. Nejdříve se pouze zastřeloval Vach T., ve slibné pozici nadvakrát brankáře nepřekonal. Prosadit se dokázali: Schuch O., Maňoušek a také Vach T. Hosté pouze korigovali, poločas skončil 3:1.

V druhém poločase tempo mírně opadlo, hosté v závěru po našich nepřesnostech dvakrát skórovali a proto odjížděli s výsledkem i výkonem spokojeni. Ne tak domácí, kterým v závěru přeci jenom chyběla fyzička. V průběhu druhého poločasu se prosadil opět Schuch O a také Schuch A.

Podloucký J. - Vach Z., Veselý, Pijáček, Svoboda - Daněk J., Dovrtěl, Schuch A., Maňoušek, - Vach T., Schuch O.

Do druhého poločasu nastoupili: Dvořák, Vomela, Stejskal

Branky: Schuch O. 2, Schuch A., Vach T., Maňoušek