ÚVOD:

24. kolo OP - 29. 5. 2016 16:30

Rozhodčí: Roučka - Flek, Sehnal

PRŮBĚH UTKÁNÍ:

7 min – v první šanci domácí po naší hrubce v obraně, Čahoun vše vyřešil

11 min – po našem autovém vhazování následoval centr Hájka M. na Zvejšky, který mířil hlavou vedle brány

20 min – SS zprava Daňka J. netradičně přes šířku hřiště po zemi na Hájka M., který přihrál Svobodovi, jeho střela končí nad bránou

26 min – opět naše SS Daňka J. končí u Zvejšky, který mířil mimo

41 min – domácí po pěkné akci jdou do vedení 1:0

60 min – první z povedených akcí Kubáska ve druhé půlce, prošel přes obránce do vápna, nahrával zcela volnému Zvejškovi, kterému míč v jasné gólovce uskočil

67 min – a Kubásek podruhé, akce jako přes kopírák, jenom na konci střílel Hájek M. a dopadl jako Zvejška, míč uskočil a střela končí nad bránou

70 min - domácí útočník ze 2 m střílí nad bránu, a vztekle okopává tyčku branky

73 min – a Kubásek naposledy, převzal křižnou nahrávku od Svobody, sám se řítil na brankáře, ale nedokázal včas zakončit a je z toho pouze RK

79 min – Daněk J. našel přesným centrem na zadní tyčce Dvořáka, který bohužel hlavou netrefil prázdnou branku

80 min - střela domácích končí na břevně, štěstí přeje připraveným

83 min – střelu Daňka M. vyrazil brankář na tyč od které se míč odrazil k volnému Dvořákovi, který neměl problém vyrovnat na 1:1

87 min – a opět Dvořák hlavou nad, škoda mohli jsme jít do vedení

90 min – z našeho útoku přechází hosté do rychlé protiakce a je z toho druhý gól a ztráta i toho 1 bodu 2:1. Konec.

STATISTIKA:

Podloucký - Odehnal, Hájek P., Pijáček, Svoboda - Daněk J., Hájek M., Schuch A., Sáňka A. (55 Dvořák) - Zvejška (70 Daněk M.), Kubásek

Branka: Dvořák                                                                Asistence: Daněk M.

Počet diváků: 72                                      Celkové hodnocení: Vysočany 3 – SKD 3

Držení míče: 50% ku 50%                                               Střely na bránu: 4 ku 3

Mimo: 5 ku 4           RK: 6 ku 5                  ŽK: 2 : 3 (Hájek M., Schuch A., Daněk J.)

ZÁVĚR:

Remízové utkání, které rozhodli domácí až v nastavení šťastnou trefou po naší hrubce v útočné i obranné fázi. Začátek i celý první poločas patřil lépe kombinujícím domácím. Po vstřelené brance však u domácích přišlo uspokojení, naše zlepšená hra i zvýšená iniciativa ve druhé půli přinesla zasloužené vyrovnání a při troše štěstí jsme mohli jít i do vedení. Utkání nahoru dolů se muselo divákům líbit a tak jen škoda, že jsme neodvezli aspoň bodík.

V příštím utkání se popereme v přímém souboji o 8. místo s Kunštátem B. Věřím, že hráči přistoupí k přípravě i utkání zodpovědně a postoupíme v tabulce vzhůru.

Lažany - SKD B 1:0 (0:0)

Hrazděra - Sáňka J., Prokop L., Prokop T., Schuch O., Tenora, Aujeský, Veselý,Malach R., Křepela, Beránek