Jdi na obsah Jdi na menu

SKD - Olomučany 2:4 (2:2)

1. 11. 2016

13. kolo OP - 30. 10. 2016  14:30                        Rozhodčí: Ryba – Štarha, Mrázek

Před domácím publikem jsme zlepšenou podzimní formu nepředvedli, spíš naopak. Po zisku z venku jsme doma další body nepřidali. Po podzimní části držíme zuby nehty první nesestupové místo, ovšem pokud budeme pokračovat v přehlídce individuálních chyb, jako v neděli, budeme na jaře těžko obhajovat příslušnost k OP.

Hosté se na nás dokonale připravili a dokázali dostat i několik svých mezi naše, takže chvílemi nebylo zřejmé kdo, za koho kope. Zvlášť když první gól vstřelil do vlastní sítě obránce hostů (převlečený náš) snažil se nás povzbudit, marně. Na druhé straně začali úřadovat překabátění hráči hostů. Co se nedařilo vpředu (finální nahrávka a kombinace) jsme předváděli vzadu a překvapení hosté se nestačili divit, co mají mezi našimi hráči spoluhráčů.

První poločas jsme ještě dokázali držet krok, byly i nějaké šance (hlavičky Svobody a Daňka M.), hosté však byli velmi nebezpeční, penaltou snížili a po zaváhání obrany vyrovnali.

Druhý poločas se velmi podobal utkání v Letovicích tedy bída, bída, děs, běs. Za celý poločas ani jednou jsme neohrozili hostujícího brankáře a naopak dvě branky v naší síti je ještě výsledek milosrdný.

Za týden nás čekají jarní odvety, začínáme v Olešnici, kde máme možnost ukázat tu lepší tvář Daglasu, věřím, že se hráčům utkání povede a zahájíme odvety ziskem 3 bodů.