ÚVOD:

18. kolo OP - 17. 4. 2016 16:00

Rozhodčí: Nečas – Stloukal, domácí

PRŮBĚH UTKÁNÍ:

12 min – již druhá podobná akce těsně za sebou jako přes kopírák, střílený centr Daňka J. vyráží brankář na RK

18 min – nebezpečná střela domácích, Čahoun vyráží do autu

23 min – RK Daňka J. zakončil přesně hlavou Hájek M., ale bohužel trefil ležícího brankáře

24 min – výborně zahraná SS Daňkem M. na zadní tyč, kde číhal bratr Jan a z těžkého úhlu trefil tyčku

28 min – z 20 m přímý kop zahrával Hájek M. prudká střela těsně minula zařízení, škoda, všichni sledovali let míče, nikdo se ani nepohl, včetně gólmana

41 min – naši předvedli vynikající kombinační akci na levé straně na konci byl s přesnou přihrávkou Schuch A. bohužel ani Milan ani Tomáš nedokázal trefit prázdnou branku

59 min – dlouhý odkop Svobody s námahou vyrazil brankář domácích a následná dorážka Hájka M.po nahrávce Daňka šla nad

65 min – stažení útočníka před vápnem ČK pro Sáňka A., jdeme do 10

84 min – Dvořák M. si obhodil obránce, zpětnou přihrávkou našel rozběhnutého Svobody, který přesně trefil zařízení a mohl slavit první branku v dresu Daglasu, oléé

86 min – individuální akce na pravé straně Schucha A. končí RK

STATISTIKA:

Podloucký – Kubásek, Hubený, Daněk M., Svoboda, -  Schuch A., Daněk J., Hájek M., Aujeský (75 Prokop T.)  -  Zvejška (45 Sáňka A.), Dvořák.

ZÁVĚR:

První fotbalový zájezd na jaře se vydařil k úplné spokojenosti hráčů, funkcionářů i početných fanoušků. Po dvou domácích porážkách jsme ani nedoufali v takovou podporu. Všem věrným děkujeme a ostatním vzkazujeme, přijďte nás opět podpořit proti Letovicím.

Sloup byl mírným favoritem, protože na jaře získal o bod víc než my, ovšem úlohu favorita nezvládl, naši hráči převedli standartní výkon a celé utkání měli pod kontrolou. I od domácích jsme po utkání slyšeli pochvalu za předvedenou hru a vítězství bylo tudíž zasloužené a spravedlivé. Po vyloučení jsme ještě více zabrali a šli jistě za vítězstvím, domácí spokojeni s bodem se nikam nehnali. Po naší brance si vytvořili jakýs takýs tlak, ale pouze platonický a tak Čahoun mohl slavit první jarní nulu.