ÚVOD:

20. kolo OP - 1. 5. 2016 16:30

Rozhodčí: Vafka – Učeň, domácí

PRŮBĚH UTKÁNÍ:

9 min – první naše nebezpečná akce, kdy Schuch O. vybojoval míč, nahrál Hájkovi M., který opakovaně střílel, do brankáře a mimo

12 min – první RK zahrál Daněk J. velmi dobře, prudký míč na zadní tyčku, kde nabíhající Hubený dělovkou málem protrhl síť 0:1

14 min – Zvejška vybojoval v pokutovém území ztracený míč, brankář jej podrazil, jasná penalta, rozhodčí, ni asistent neviděli

15 min – únik Hájka M. po levé straně, následoval centr do vápna na Schucha A. kterému první střelu brankář vyrazil, ale proti přesné dorážce neměl šanci 0:2. To je začátek, zde v Šošůvce celkem obvyklý

17 min – a mohlo být 0:3, přesné vysunutí Hájka M. nedokázal zužitkovat Zvejška, který sólo nepřesně zakončil a následná dorážka Dvořáka končí RK 100% tutovka!!!

20 min – nedáš, dostaneš. Domácí z ojedinělého útoku po naší chybě v obraně snižují na 1:2

28 min – Zvejška se pěkně uvolnil na pravé straně prudce odcentroval, ale Svoboda hlavou mířil bohužel těsně vedle

33 min – SS zahrával Hubený do vápna, kde Hájek M. mohl hlavou skórovat, míč pouze lízl a dobíhající Schuch O. už to měl z těžkého úhlu, škoda další příležitosti

34 min – opět sólový únik, tentokrát nedokázal přesně zakončit Schuch O.

36 min – domácí obránce zakopl o míč, postupujeme 4 na dva Dvořák uvolnil Hájka M., který šel sám na brankáře a opět nic. 100% šance

41 min – 1 RK domácích

48 min – sólo Schucha A. z vlastní poloviny, kdy obešel vše co mu stálo v cestě, bohužel nedokázal na hranici šestnáctky zakončit. Pěkný fotbalový zážitek, pro takový se vyplatí chodit na fotbal, koncovka padá na vrub nezkušenosti mládí.

53 min – dva útočníci domácích stojí jak píchlá kola v malém vápně v ofsajdu, balón spadne jednomu z nich na hlavu a odrazí se do naší branky, asistent praporek nepochopitelně nezvedá 2:2

55 min – pěkný průnik do vápna Hájka M. zastavuje domácí bek na hranici regulérnosti penalta??? Ne odkop.

60 min – obrat je dokonán, po našem zaváhání jdou domácí do vedení 3:2

72 min – pěkná SS Daňka J. z leva na zadní tyč, kde se rybičkou pokoušel zakončit Hubený, nad.

80 min – centr Hájka M. našel hlavu Svobody, který již zvedal radostně ruce nad hlavu, podle rozhodnutí arbitra míč za čarou neskončil

90 min – Alexa zakončuje, brankář vyráží na RK, který rozehrál Hájek M. přesně do malého vápna, kde se bohužel srazili naši dva hráči v jasné gólovce. A to je konec, zde v Šošůvce celkem obvyklý.

STATISTIKA:

Podloucký – Odehnal, Hubený, Sáňka A.., Svoboda, -  Schuch A., Daněk J., Hájek M., Dvořák  -  Zvejška (65 Alexa), Schuch O, (55 Prokop T.).

ZÁVĚR:

Fotbal se hraje na dva poločasy, první excelentní výkon, druhý propadák. Domácím jsme dali dárek k Svátku práce v podobě 3 bodů. Škoda, při současné formě domácích borců, jsme měli na vítězství, minimálně na bod, nemáme nic. Něco pozitivního přece: mladá obrana dokázala, že při určité konstelaci je schopna odehrát, zatím dobrý, aspoň poločas a mladý Schuch A. je dopředu docela nebezpečný.  Je na čem stavět a proto vzhůru do dalších tréninků a do druhé půlky jarní části, kdy nás čeká v neděli Na Mlýniskách zatímní vícemistr z Olomučan.