SKD - Čebín 0:1 (0:1)

Sestava a hodnocení

K dnešnímu utkání přijelo na Mlýniska mužstvo z Čebína, kterému se na jaře příliš nedaří. Zisk 5 bodů z jarních utkání neodpovídal hernímu projevu. My jsme začali velmi dobře, asi tak 5 min, potom převzali režii do svých rukou zkušenější hosté. I když zápasu by asi slušela konečná remíza, musíme sportovně uznat, že Čebín, který si přijel pro jeden bod,  si zaslouženě odvezl body 3.

První poločas zpracoval do písemné podoby náš Dumas Pepa:

16:30 utkání právě začalo, hosté hrají zprava do leva

2 min - Daněk J. centr hosté sráží na roh

3 min - Daněk J. kope roh Hájek M. v tutovce hlavou vedle

10 min - hosté se po dlouhém autu dostali do šance, střela byla zblokována obranou

12 min - hosté mají zatím více ze hry, my se nemůžeme dostat do tempa

13 min - Vladík střílí z hranice 16 mimo

20 min - hosté mají stále více ze hry, ale nepřesnost je na obou stranách

25 min - hosté centrují na malé vápno, brankář vyráží nešťastně do hostujícího útočníka ten skóruje 0:1 smolná branka

28 min - na hřiště padá mírný déšť

34 min - Vladík centr Hájek M. hlavou nad

45 min - poločas - hosté jsou lepší a po zásluze vedou sice šťastnou brankou ale vedou

Tady záznamy končí Pepa jde na plac.

Taky končí zápas, druhý poločas se podobal prvnímu, pouze akce z 51 min, kdy Aujeský krásně zakončuje, ale gólman je proti,  je mimo realitu utkání.  Zbývají nám 4 poslední kola a je nutné získat minimálně 6 bodů. Na řadě je Svratka, příští sobotu, stále není konec, SKD bojuje do konce, Doubravice olé, olé.

Podloucký - Sáňka A ( 45 Sáňka J.), Hubený, Vach, Hájek P. - Daněk J., Hájek M., Aujeský (70 Zvejška), Pijáček - Daněk M., Vladík

Hodnocení: SKD 4  Čebín 3

Držení míče: 50% ku 50%