SKD - Podolí 2:3 (0:1)

Sestava a hodnocení

K utkání o bytí a nebytí v I.B třídě přijelo na Mlýniska mužstvo z Podolí. My jsme potřebovali vyhrát a tomu odpovídala naše taktika a složení mužstva. Úkol byl jasný, všechny míče do šestnástky, zakončení, vedení a udržení. Soupeř byl však kvalitní a proti podzimnímu utkání šla úroveň zápasu hodně nahoru (obě mužstva velké zlepšení). Hráči obou mužstev předvedli výkon, který odpovídá středu tabulky, I.B třídy, ne tak rozhodčí, kteří všichni odvedli výkon hodný čulibrků. To je vše k výkonu rozhodčích, i bez jejich pomoci by zřejmě hosté zvítězili. Byli fotbalovější, ale naši hráči bojovali, rvali se o každý míč, ale bohužel to nestačilo. Zbývají poslední dvě kola a mohu slíbit za hráče, že se pokusíme získat 6 bodů, celkově 30 a potom uvidíme zda IN nebo OUT.