DRNOVICE - SKD 5 : 2 ( 0 : 2)

Sestava a hodnocení

Podzimní část jsme zakončili porážkou v Drnovicích. Po 13 zápasech máme 7 vítězství a 6 porážek a s 21 body jsme na 5. místě OP. Loni jsme byli po podzimu 3. s 28 body (i s předehrávkou). Do spokojenosti po podzimu je tedy daleko ( i když mohlo to být ještě horší). Bodů je asi dost, ale na předváděné hře je stále co vylepšovat. Do odvet musíme věřit, že uhrajeme více bodů než loni (11 bodů) a naše hra se bude zlepšovat ke spokojenosti našich věrných diváků (tímto jim děkuji za podporu v podzimní části)

Zápas v Drnovicích ukázal na naši výkonnost během celého podzimu, dobré výkony se střídaly s horšími. Výborný první poločas vystřídal hrůzostrašný výkon v poločase druhém. V prvním poločase jsme si vypracovali řadu šancí, soupeř nevěděl co hrát. Bohužel ani vedení 2 : 0 nám nestačilo k bodovému zisku. Ne, že by se Drnovice ve druhé půlce zlepšily, ale my jsme přestali hrát a během 30 minut jsme inkasovali 5 branek. Občas (nebo často!) něco podobného předvedeme viz. utkání v Rudici, nebo doma se Šošůvkou. Vedeme, zápas spěje k zisku 3 bodů a náhle porážka, při troše štěstí remíza.

Není čas na nějaké rozbory (přes zimu času dost), v neděli začínají odvety a první šance na zisk 3 bodů je ve Vysočanech od půl 2.

Podloucký 3 – Hájek ( 10 Sáňka A. 4), Beránek 4, Hubený 3, Veselý 4 – Ondráček 3, Alexa 3, Vach 3, Vladík 3, Daněk J. 3 ( 80 Sáňka Jakub), Schuch 4 ( 70 Řezníček)

Branky: Ondráček, Vladík        Nahrávky: Veselý, Schuch