SKD - BOSKOVICE B 0 : 5 (0 : 1)

Sestava a hodnocení

Druhý domácí zápas jsme prohráli rozdílem třídy se soupeřem z Boskovic. Za posledních 11 utkání OP s tímto mužstvem jsme vyhráli pouze  dvakrát. Tradici našich vzájemných zápasů jsme potvrdili. Boskovice nám prostě nesedí, stejně jako Blansko.

Poznámka:

Fotbal hrajeme pro diváky a pro dobrý pocit ze sportu. Jednou vyhrajeme, prohrajeme, je to sport. K fotbalu patří i rozhodčí, jsou nedílnou součástí hry. Rozhodují tak, aby byli co nejméně vidět a neohrožovali plynulost hry. Bohužel najdou se i jiní (dva), kteří se snaží za každou cenu dokázat, že hráči jsou v utkání pouze kompars a hlavní roli hrají oni. Dva neomylní, arogantní,…………………..Co si chtějí dokázat?

První poločas se hrál svižný fotbal na dobré úrovni, první šanci jsme bohužel zahodili a tak nás potrestal soupeř. Po jediném zaváhání našeho gólmana se ujal vedení. Ve 40 min přišla rozhodující chvíle, kdy po faulu na protihráče byl vyloučen náš obránce. V druhé půlce i v deseti jsme se snažili vyrovnat, vytvořili si několik šancí, bohužel soupeř využil našeho oslabení a z protiútoků nás trestal. Výsledek krutý, ale takový dokáže být fotbal. Do konce podzimu zbývají 2 zápasy, oba venku, tak hurá na Drnovice a Vysočany. Každý bod bude plus do jarních odvet.

Podloucký 3 – Hájek 3 (40 Schuch 3), Beránek 3, Hubený 3, Veselý 3 – Ondráček 3 (45 Malach 3), Sáňka  4( ČK), Aujeský 3 (70 Sáňka A.), Vach, 2 Daněk J 3. Vladík 2