SKD - SLOUP 0 : 2 (0:0)

Sestava, hodnocení

V 9 kole přijel na naše hřiště kvalitní a zkušený soupeř ze Sloupu. Z posledních 10 mistrovských utkání s tímto soupeřem jsme pouze 2 krát zvítězili, není to tedy pro nás oblíbený soupeř. Utkání potvrdilo statistiku, přes zlepšený výkon proti minulému kolu jsme bohužel po třetí v řadě prohráli. Sloup měl dobrý vstup do zápasu, vytvořil si několik šancí. Postupně jsme hru vyrovnali, ovšem bez ohrožení brankáře hostů. Druhý poločas opět vyrovnaná hra, utkání rozhodl náš brankař, který neměl svůj den a dovolil soupeři vsítit během 5 minut 2 branky. V závěru jsme měli několik šancí, ovšem bez gólového efektu. V neděli zajíždíme k derby zápasu do Skalice, čeká nás nováček a těžké utkání o 3 body. Výkon jde pomalu nahoru a tak věřím ve vítězství. Olé Daglas.

Podloucký 4 - Sáňka J. 3 (75 Sáňka A.), Malach 3, Hubený 2, Hájek 3 ( 80 Řezníček) - Daněk J. 3, Vladík 4, Beránek 2, Vach 3, Aujeský 2 ( 60 Schuch 3), Ondráček 3

Hodnocení:   SKD 3    Sloup 2