DRNOVICE - SKD 0 : 2 (0:1)

Sestava a hodnocení

Domácím jsme měli co oplácet. V minulém ročníku jsme po poločasovém vedení 2:0 odpadli a soupeři z Drnovic darovali vítězství  5:2. V tomto ročníku OP mají domácí pouze jedno kontumační vítězství a průběh zápasu ukázal proč. Vraťme se  ale k našemu výkonu.

První poločas jsme zahájili útočně a vytvořili si řadu šancí: Hájek M., Vladík, Kuběna, Trubák a Daněk M. svoje příležitosti neproměnili.  Až přišla akce ve 41 min., kdy Vladík vybojoval již ztracený míč, přihrál nabíhajícímu Aujeskýmu, který posunul míč  na velké vápno, kde byl připravený Hájek M., který prudkou střelou k tyči nedal brankáři šanci. Poslední  gólovku první půle měl Císař, který po rohu zakončoval velmi nepřesně. Domácí hrozili pouze ze standartních situací, naše obrana byla vždy na místě.

Druhý poločas pokračoval ve stejném duchu a soupeř odvracel naše útoky s vypětím všech sil. Naši borci ovšem v koncovce zklamali, co jsme zahodili, to už dlouho neuvidíme: Hubený, Hájek M., Vladík, Daněk M., Trubák.  Po těchto jasných šancích vzal režii do svých rukou střední obránce domácích. Nemohl se již dívat na naše nešťastné útočníky a zkušeně zasunul pod břevno prudký centr Císaře. Zápas, až na závěrečnou potyčku (bez karet) se dohrál v klidu a domácí byli rádi, že zůstalo pouze u dvou branek. Zasloužené vítězství,  útok na špici OP pokračuje, v dalším kole přivítáme nebezpečný Kořenec.

Podloucký  2 – Císař 3, Vach 2, Hubený 2,Hájek P. 2 – Daněk M. 2, Hájek M. 2, Aujeský 2, Trubák 3 (70 Sáňka A.), - Kuběna 3, Vladík 2

Branky: Hájek M., vlastní              Asistence: Aujeský, Císař