OLEŠNICE - SKD 1 : 1 (1:0)

Sestava, hodnocení

Konečně jsme dokázali navázat na kvalitní výkon ze Sloupu. Opět jsme hráli na půdě vedoucího mužstva OP a odvedli (zejména v první půlce) velmi slušný kolektivní výkon. Naše hra měla kvalitu, bojovnost i nasazení, bohužel se nám nedařilo v koncovce.

Od prvních minut jsme domácí zatlačili na jejich polovinu a jasně je přehrávali. Vypracovali jsme si řadu gólovek po pěkných fotbalových akcích. V 6 min. po centru  Daňka M. zakončoval Kuběna hlavou, brankář zázračně zachránil. V 11 minutě opět v akci Kuběna, kdy po sérii přihrávek na dva doteky zakončoval střelou z 8 metrů do brankáře a následná dorážka šla mimo. Samostatný průnik Vladíka likvidoval znovu výborný domácí gólman, po rohovém kopu v jasné šanci mířil Hubený hlavou nad bránu,……... Domácí vystřelili za poločas dvakrát a to jim stačilo k vedení 1:0.

Druhý poločas jsme se hnali za vyrovnáním od úvodních minut. Znovu jsme ze hry nemohli brankáře překonat. V 52 minutě přišel rohový kop, Daněk přetáhl míč na zadní tyč, kde připravený Vladík krásně trefil hlavou šibenici domácí branky. Zasloužené vyrovnání přineslo zisk aspoň jednoho bodu, který bychom před zápasem brali všemi deseti, ovšem po průběhu utkání měli hráči smíšené pocity a domácí nám rádi děkovali za bod. V tabulce pravdy nula a příští týden doma Vysočany, věřím že odvedeme kvalitní výkon a zvítězíme. Doubravický tým, vítězný tým je ……………………

Podloucký 2- Císař 2, Beránek 2, Hubený 2, Hájek P. 2 – Daněk M. 3, Aujeský 3, Hájek M. 2, Sáňka A. 3 (45 Trubák 3), - Kuběna 2 (80 Schuch), Vladík 2

Branka: Vladík   Nahrávka: Daněk M.

Počet diváků: 90 (slušný)

Úroveň zápasu: 2 (díky hostům)

Celkové hodnocení: Olešnice  4      SKD 2

Držení míče: 40% ku 60%

Střely na bránu: 6 ku 8

Mimo: 3 ku 7

Rohy: 7 ku 7