SKD - KOTVRDOVICE 2 : 0 ( 1 : 0)

Sestava a hodnocení

Ve druhém utkání z 5 zápasové šňůry během 14 dnů jsme oslavili svátek práce jak se patří. Po fotbalové lehkosti z neděle nezbyla ani památka a zůstala pouze fotbalová dřina. I tak patří našim hráčům poděkování, že zápas zvládli a soupeře dokázali přetlačit.

V prvním poločase jsme měli více ze hry a pouze neproměňování šancí bylo za skórem 1 : 0. Vladík sám měl dvě tutovky, přitom druhá, kdy z metru trefil tyčku se jen tak nevidí. Další šance Kuběny, Hájka M.,Trubáka i Hubeného po gólu přímo volaly, jenže nic. V 27. minutě jsme se konečně dočkali, když neúnavný běžec Trubák proměnil přihrávku hlavou od Hubeného v první branku.

Druhý poločas se odehrával ve středu hřiště s řadou nepřesností na obou stranách. Hosté stále živili naději na zisk bodu a my ne a ne vstřelit uklidňující 2 branku. Na závěr se povedlo střídání, kdy Malach, který byl na hřišti sotva minutu skvělým pohybem na sebe navázal dva obránce i s brankářem a pro Aujeského už bylo jednoduché uklidit do prázdné brány nahrávku Vladíka. Povinné 3 body jsou doma, jinak dřina, dřina a   ........ V neděli hostíme mužstvo jara z Drnovic a navážeme na výkon ze Šošůvky a rozjeté hosty zastavíme a v čele OP vydržíme!! Olé.

Podloucký 2 - Císař 3, Hubený 2, Hájek 3, Sáňka 3 - Daněk J. 3, Hájek M. 3, Aujeský 3, Trubák 3 ( 45 min Daněk M. 3) - Kuběna 3 ( 80 min Malach), Vladík 3

Branky: Trubák,  Aujeský    Nahrávky: Hubený, Vladík