Jdi na obsah Jdi na menu

SKD - LIPŮVKA 1 : 2 (0:2)

Sestava a hodnocení

Tak konečně jsme se dočkali mistrovských zápasů OP sezóny 2012/13. Na úvodní zápas k nám přijel nováček přeboru mužstvo Lipůvky, které vyhrálo III. třídu. První zápas před natěšenými diváky se nám však příliš nepovedl. Utkání dvou poločasů, kdy první jsme prospali a v druhém přes všechnu snahu již ztrátu nedohnali. Lipůvka začala útočně a proti našim borcům předváděla rychlé protiútoky s přesným zakončením. Do vedení šli hosté již v 8 min, kdy brankař uklouzl a pro útočníka nebyl problém zakončit. Naše velká šance, kdy Hájek M. po přesné přihrávce Vladíka střílel do tyče, byla bohužel jediná. Soupeř opět udeřil a po dorážce zblízka šel do vedení na 2 :0.Tak skončil poločas a mohli jsme být rádi, že hosté řadu šancí zahodili. Druhý poločas však přinesl z naší strany zvýšenou aktivitu a bojovnost. Nejdříve první velkou šanci Vladík zahodil, druhou v 56 min s přehledem zakončil. Stále jsme pokračovali v aktivní hře, vytvářeli si šance (Beránek, Vladík, Hájek M.......). I přes velké zlepšení jsme však nestačili vyrovnat a soupeř si odvezl překvapivé 3 body. Snad bude platit známé:první vyhrání z kapse vyhání. Uvidíme příští kolo, kdy zajíždíme na půdu dalšího nováčka z Kotvrdovic.

Podloucký 2 - Sáňka A. 3, Beránek 3, Musil R. 3, Hájek P. 3 - Aujeský 3, Hájek M. 3, Hubený 4, Trubák 3 - Vladík 3, Schuch 3

Střídající: Zvejška, Řezníček a Sáňka Jak.

Branka: Vladík   Asistence: Aujeský

Celkové hodnocení: SKD 3  Lipůvka 3

Úroveň zápasu: dobrý