SKD - RUDICE 2 : 4 (1:2)

Sestava, hodnocení

Další domácí utkání a další porážka. Jaký rozdíl proti loňskému ročníku, kdy jsme byli na špici OP, letošní ročník jsme ovšem zahájili katastrofálně a s jedním bodem se krčíme na konci tabulky. Věřím, že obrat přijde příští víkend a bodově se chytneme ve Sloupě.

V neděli přijelo mužstvo z Rudice, které u nás 6 let nevyhrálo, až včera. Každá série končí, aby mohla začít nová. Proti minulým kolům jsme hráli vyrovnané poločasy, oba špatně, oba se stejným skóre. Začátek nám nevyšel a již v první minutě soupeř mohl ohrozit naši branku. Přestřelka přišla za chvíli: v 9. min. hosté vedení, v 10. min vyrovnání a v 11. min hosté šli opět do vedení. Po zbytek poločasu jsme byli aktivnější, bohužel bez gólového efektu. Řada šancí (Kuběna, Trubák, Hubený),  zahozená penalta (Vach), hosté byli rádi, když rozhodčí odpískal poločas. Druhý poločas jsme vůbec nezvládli, vyrovnání přišlo z penalty (56 min), po faulu na Alexe, proměnil bezpečně Hájek P. Potom už skórovali pouze hosté,  rychle za sebou vstřelili dvě branky ( 77 a 78 min) a my už jsme na zvrat neměli síly.