SLOUP - SKD 0 : 4 (0:1)

Sestava a hodnocení

Konečně na čtvrtý pokus vítězství v OP. Po dvou porážkách a remíze přišla výhra na půdě dosud neporaženého Sloupu. Atraktivní duel přilákal slušný počet diváků, kteří úrovní zápasu nebyli zklamáni. Domácí jsme od začátku přehrávali ve všech činnostech: v práci s míčem, v pohybu bez míče, v bojovnosti i v taktice. První poločas začal naší šancí, kterou neproměnil Sáňka J. (hlavou nad branku), v dalším průběhu se hrál kombinační fotbal, bohužel bez přesného zakončení. Domácí hrozili z rohových kopů (Kleveta), náš brankář se několikrát vyznamenal. Naše šance byly po vypracovaných akcích z hlouby pole, od ofenzivních obránců, přes tvořivou zálohu, až po přesně zakončující útočníky. První branka padla v 39 min, kdy po akci Vladíka, zakončoval hlavou Hájek M., pouze do hradby těl, míč se odrazil ke Kuběnovi, který ho uklidil bezpečně do sítě. Poprvé na podzim jsme vedli a do poločasu vedení udrželi. Po přestávce jsme domácí jasně přehráli a prosadili se i v koncovce. Jak padaly branky: 52 min. Kuběna vybojoval míč, poslal přesnou přihrávku na Vladíka, který prodloužil na Josefa a  ten se z otočky nemýlil. 67 min opět Vladík centroval na rozběhnutého Josefa, který rybičkou krásně trefil míč a síť rozvlnil, již po třetí. V 76 min. dezorientovaný domácí brankář zkosil Kuběny a Hájek P. z penalty bodlem zvýšil na konečných 0:4. Další šance naši hráči zahodili, i tak jsme ovšem podali, zatím nejlepší výkon na podzim, který ocenil i „ znalec“ dlouhotrvajícím potleskem.

Podloucký – Císař, Vach, Hubený, Hájek P. – Daněk M. (75 Sáňka A.), Aujeský, Hájek M., Sáňka J., - Kuběna (80 Beránek), Vladík

Všichni podali výborný individuální výkon, známka 1 + kolektivní pojetí = výhra.

Střelci: Sáňka J 2, Kuběna, Hájek P.   Asistence: Vladík 2, Kuběna, Hájek M

Hodnocení:   Sloup 3                        SKD 1

Úroveň zápasu: výborný

Držení míče:  40% ku 60%