Letovice - SKD 1 :1 (1:1)

1. 11. 2014

Nominace (odjezd 12:55) - Podloucký, Sáňka Jakub, Sáňka Josef ml., Hájek P,Hubený, Zvejška, Pijáček, Daňek J,Hájek M., Trubák, Blaha,O.Schuch, Schuch A,Císař, Kuběna

"KONEC DOBRÝ, ................" ???

Sestava a hodnocení

K poslednímu utkání podzimu jsme zavítali na půdu stejně ohrožených Letovic. Nováček OP bojuje v každém utkání o každý bod, ale stejně jako nám se mu příliš nedaří. Stejný počet bodů sváděl sázkaře k tipování remízy, po odehraném utkání jim musíme dát za pravdu, utkání skončilo zaslouženou remízou a jak vidíme z následující minitabulky , bod z Letovic může být v konečném hodnocení velmi cenný.

8 bodů

Našim borcům vyšel nástup do prvního i druhého poločasu, ale bohužel tempo nedokázali naši udržet po celé utkání a protože i domácí měli šance a rozhodčí nebyl vidět, utkání skončilo hubeným výsledkem 1:1. Po odehraných 13 utkání máme 2 6 5, málo porážek, ale bohužel i málo vítězných mačů a v 3 bodovém systému nic moc. Na jaře je stále o co hrát a OP bude napínavý až do konce nahoře i dole.

V 6 min se dostali domácí k první nebezpečné střele na naši bránu, do té doby jsme stačili my zahodit 2 nadějné šance. Ve 12 min po centru Trubáka jsme šli zaslouženě do vedení, když se přesně trefil Daněk J.  Ale to bylo z naší strany vše, utkání se odehrávalo mezi 16, bez vážnějšího ohrožení brankářů až do 30 min, kdy se domácím po chybách naší obrany podařilo vyrovnat.

Při nástupu do druhé půle jsme zahodili dvě jasné tutovky, ve 46 min Pijáček hlavou netrefil prázdnou branku, stejně jako Hubený o minutu později. Domácí hrozili z rychlých brejku, které úspěšně likvidoval Čahoun. V 80 min střela domácích z přímého kopu skončila na břevně naší branky, Čahoun to měl pod kontrolu, z následného protiútoku Pijáček těsně minul a proto bereme bod my i domácí.

Podloucký - Císař, Hubený, Hájek P., Sáňka J. - Daněk J., Hájek M., Blaha, Trubák (75 Sáňka Jak.) - Zvejška (70 Schuch O.), Pijáček

Benešov - SKD B 3:1  Branka: Alexa

Nezval - Štoudek, Veselý, Malach R., Křepela - Štrof, Tenora, Alexa, Sáňka Jak. - Sáňka J., Kuběna

Na lavičce: Malach P., Vomela, Kanka, Řezníček, Schuch O

Naše záloha na půdě vedoucího mužstva IV. třídy nezklamalo, škoda vlastního goalu za stavu 2:1, utkání by určitě gradovalo až do konečného hvizdu.

SKD dorost - Kotvrdovice 1:2 Branka: Faltynek