Jdi na obsah Jdi na menu

Olešnice - SKD 1 : 0 (0:0)

27. 9. 2014

ŠŤASTNÁ VÝHRA DOMÁCÍCH

V Olešnici jsme tentokrát na výhru neměli, ovšem kdybychom neudělali v obraně školáckou chybu mohli jsme odvézt bod. Remíza by byla reálným výsledkem předváděné hry obou celků, naši prospali prvních 20 min., potom jsme hráli my, ale bez gólového efektu. Druhý poločas byl  oboustranně bojovný, ale nepřesný a tak rozhodla jedna povedená střela domácího hráče.

Ve 3 min se poprvé představil domácí ostrostřelec a střelou z 25 metrů trefil břevno. Další střely, které mohly ohrozit Čahouna přišly ve 14, 16 a 20 minutě. Naší do 30 min nic. Od 30 min jsme pomalu přebírali iniciativu, ve 35 min jsme po hezké kombinační akci dostali míč do sítě domácích, ale naše radost byla předčasná, AR nenápadně signalizoval aut, HR až po dokončení celé akce (Císař levou centr, Kuběna zakončoval přesně) pískl a domácí vhazovali. Najednou nás bylo plné hřiště a domácí s vypětím sil uhájili 0 na svém kontě. Nepřímý  kop Daňka v 38 min a zakončení Blahy mělo skončit gólem, ale znovu nic.

Ve druhém poločase stojí za zmínku snad jen akce, po  které padl gól v 64 min, stejně jako ve čtvrtek proti Kunštátu, střelou mezí obránci z hranice šestnáctky. Domácí to hráli pěkně od podlahy, hra byla často přerušovaná a tak nebyl čas založit souvislou akci. Naši se snažili, bojovali, ale výsledek byl nulový. Do konce podzimu zbývá 6 kol, stále je ve hře dost bodů a je potřeba hlavně doma body dělat!! S podporou věrných fans zcela určitě příští neděli oslavíme první výhru. Daglas jede, oléééé.

Podloucký - Sáňka A, (55 Hubený), Hájek, Vach, Pijáček - Císař (75 Schuch A.), Blaha, Daněk J., Sáňka J - Alexa, Kuběna (45 Zvejška)