Olomučany - SKD 1:1 (0:0)

17. 4. 2015

Nominace (odjezd 14:45) - Podloucký, Sáňka Jakub, Sáňka Adam, Sáňka Josef ml., Žůrek, Alexa Radek, Blaha, Odehnal, Trubák, Daněk, Pijáček, Kaňka, Schuch Ondra, Schuch Adam, Aujeský (Auta: Schuch O., Řezníček, Sáňka Jak., Daněk a Trubák)

Utkání venku na půdě nebezpečných Olomučan jsme zvládli a po zásluze si odvážíme jeden bod, i když po předvedené hře bylo zaděláno na 3 body. Pokračuje naše jarní série a po 2 kolech stále neporaženi stoupáme pomalu tabulkou vzhůru.

Podloucký - Sáňka J., Pijáček, Sáňka A., Sáňka Jak., - Kanka. Daněk, Aujeský, Trubák - Schuch O., Žůrek

Střídající: Alexa, Hubený, Hájek M., Malach

Průběh utkání:

2 min - první SS Rostě z pravé strany, zahraná na zadní tyč, Honza D. střela nad domácí branku

8 min - pravý bek Josef zatáhl míč po lajně, prudký centr těsně minul branku domácích (taková chrasťovina)

9 min - šanci domácích likviduje Čahoun na autové vhazování

10 min - první RK domácích, naše obrana s přehledem odvrací

13 min - likvidační zákrok na Jana Ž. se obešel bez ŽK, ale náš, do té doby v pohodě hrající útočník, musel za chvíli vystřídat

16 min - pokračujeme v útočné hře, prudký centr Michala T, končí v lapačce domácího hašana

17 min - první a jedinou nebezpečnou šanci  domácích likviduje Čahoun s pomocí Rostě na druhý RK

19 min - třetí RK domácích a stejný výsledek, přetažený balón na nikoho

24 min - velmi povedená akce. Michal A. podržel zkušeně míč, byl faulován a z následného trestného kopu, který opět zahrával ve výborné formě hrající kapitán mužstva Rosťa, netrefil projektilem břevno, zem, těsně Jan D. Velká škoda, vedení 1:0 by odpovídalo předváděné hře

26 min - RK domácích č. 4 a opět

28 min - první náš RK a 100% šance Schucha O., ke kterému propadl míč od Jana D. a ten ho odpálil z brankové čáry zpátky Honzovi

33 min - bohužel zraněného Žůrka střídá Alexa R., který ho však svým výkonem zcela nahradil a přispěl ke kvalitní hře našeho teamu

36 min - střelu domácích likviduje Čahoun pozicí "kočičí hřbet"

43 min - RK domácích č. 5 a náš Josef byl opět na místě

45 min - poslední naše akce prvního poločasu končí střelou kapitána nad bránu

47 min - domácí akce z pravé strany končí zákrokem Čahouna a do bezpečí míč odkopl Adam

53 min - Josef se vysunul do útoku a povedl se mu zákrok na domácího stopera oceněný ŽK

54 min - z ojedinělého rychlého útoku dokázali domácí vstřelit branku, dorážkou hrudí padajícího útočníka jdou do vedení 1:0

55 min - další střídání, místo Patrika nastupuje Zbyňa

56 min - hlavička Radka po centru Michala končí u brankáře

63 min - ŽK pro domácího hráče za předčasné zahrání SS

67 min - RK domácích v pořadí 6

68 mi - náš RK č. 2 bez vážnějšího ohrožení domácí svatyně

70 min- Jakuba střídá hrající trenér Michal H.

74 min - faul na Michala H., který sám rozehrál ss a umístěnou střelou ze 20 m překvapil do té doby bezchybného gólmana domácích 1:1

83 min - druhá ŽK domácích za ostrý zákrok na Jana D.

85 min - třetí RK a střídání, místo zraněného Jana D. naskočil bomber Pavel

90 min - utkání končí výsledkem 1:1

Branka: Hájek M.              Asistence: Hájek M

Počet diváků: 65 (hóóódně z Daglasu - díky)

Celkové hodnocení: Olomučany 3     SKD 2

Držení míče: 40 ku 60%

Střely na bránu: 3 ku 5

Mimo: 4 ku 5

RK: 6 ku 3

Karty: 2 ku 1