SKD - Sloup 3:0 (1:0)

18. 10. 2014

Nominace (sraz 14:15) - Podloucký, Sáňka J., Hájek P, Sáňka J.ml,Hubený, Zvejška, Pijáček, Daňek J, Hájek M,Vach, Vomela, Blaha,O.Schuch, Schuch A,Trubák

Hlásí se závislý zpravodaj SKD - out.

V zápase o vítěze chvostu tabulky jsme se o tři body připravili velkým množstvím nepřesných přihrávek,hrubými chybami v obraně,nepřesnostmi sudího a velkou smůlou při zakončování šancí,ale nevím jestli se to dá stále ještě svádět na smůlu,snad příště

Hlásí se nezávislý zpravodaj SKD in - Ivoš

Zasloužené vítězství potvrdilo známé - těžko na cvičiští lehko na bojiští

K dnešnímu utkání přijelo mužstvo ze Slópa, v jehož středu je mnoho hráčů, kteří mají zkušenosti i z vyšších soutěží, ale bohužel věk nezastavíš. A proto z toho vycházela i taktika domácího trenéra s nasazením Dušana, který byl připravený utkání rozhodnout a urvat 3 body pro Daglas. I přes postavení v tabulce obou soupeřů se hrál velmi kvalitní zápas úrovně minimálně I.B třídy. Domácí konečně prodali,  co od začátku sezóny do nich pumpuje trenér a také hosté svým výkonem potvrdili, že teď už budou v tabulce pouze stópat vzhůru, vzhůru do ......

Jak šly minuty, hodiny.

Utkání jsme začali, jak se na domácí sluší náporem a pěkně od podlahy. Již v 9 min tutovku Tomáše vychytal hostující gólman, ve 14 min prudká střela Michala z 30 metrů těsně minula zařízení. V 24 min jsme se dočkali a dobrá hra celého týmu byla korunována první brankou Rostě po nahrávce Tomáše. V 27 min si naběhl na prudký centr Michala Tomáš, ale míč nedokázal trefit.

Druhý poločas pokračoval ve stejné režii, naši borci hráli, kombinovali a hosté pouze bořili. Ve 48 min po standartce nastřelil Tomáš tyču a v 68 min po vyšachování celé obrany zvyšuje na uklidňujících 2:0 hrající trenér Michal. Kolektivní výkon celého týmu podtrhl v 74 min Rosťa svým 2 gólem po nahrávce Michala. V závěru nastoupil Dušan, svým výkonem mužstvo uklidnil a dovedl k zaslouženému vítězství. SKD olé, olé a olé. Pa