Jdi na obsah Jdi na menu

SKD - Šošůvka 3:1 (2:0)

Nominace (sraz 14:30) - Podloucký, Sáňka Jakub, Sáňka Adam, Sáňka Josef ml., Žůrek, Zvejška, Blaha, Hájek, Trubák, Daněk, Pijáček, Kaňka, Schuch Ondra, Schuch Adam, Aujeský,Beránek

Útok na bednu OP začal podle předem stanoveného scénáře. K prvnímu domácímu utkání přijelo mužstvo ze Šošůvky, které je už pouze stínem mužstva z minulého ročníku. Naší borci se úlohy favorita nezalekli a po vydařeném výkonu ukázali početnému publiku, že to s útokem na přední místa OP myslí vážně.
6 min - střela Martina B. těsně minula břevno hostujícího brankáře
7 min - střela našeho benjamínka Schucha A. končí RK
8 min - 2 RK a naše první gólová radost. Roh Daňka odvrátil obránce hostů pouze k Rosťovi, který nezaváhal a vedeme 1:0
15 min - první střídání, do této doby ve vynikající formě hrajícího kapitána Tomáše Z., musí po zranění střídat Michal A.
17 min - rychlá a moderní akce po ose Čahoun, Martin B. a na konci Schuch A. obešel vše co mu stálo v cestě, vedeme 2:0
19 min - první akce hostů, SS řeší Čahoun s přehledem
22 min - 3 x RK, poslední od Trubáka propadl k Žůrkovi, ten těsně minul
25 min - také hosté za dvou RK mohli skórovat, ale nic.
35 min - pěkná akce Trubáka, centr zakončoval Žůrek střelou do brankáře

Ve druhém poločase se hra odehrávala převážně mezi šestnáctkami a přes několik dalších šancí (hlavně našich hráčů) brankou skončily pouze dvě, po jedné na každé straně.
82 min - SS, centr, střela a hosté snižují na 2:1
89 min - únik Daňka do rozhozené obrany hostů končí gólem Schucha O., který stanovuje konečný a pro hosty milosrdný výsledek na 3:1

Sestava: Podloucký, Sáňka J. (60 Odehnal), Sáňka A., Pijáček, Sáňka Jak., Schuch A. (77 Schuch O.),Blaha. Daněk (85 Kanka) Trubák, Zvejška (15 Aujeský),Žůrek (70 Hájek M.)

Branky: Pijáček, Schuch A. a O.       Asistence: Daněk J.2, Blaha