Boskovice - SKD 26. 8. 2018 v 17:00 hod

24. 8. 2018

Nominace:

Podloucký, Kuběna, Daněk J., Schuch O a A., Hájek M a P., Hubený, Prokop, Tomek, Vach, Pijáček, Trubák, Alexa, Daněk M

Sraz u kabin 15:55 hod. Odjezd 16:00 hod. Auta: Hájek P., Hájek M., Daněk J., Kuběna

Boskovice B - Doubravice 1:1 (1:0)

Rozhodčí: Barák Hynek - Jalový Josef, Pivoda Martin.

Na to jaký se hrál útočný fotbal a kolik šancí si obě mužstva vytvořila, je výsledek 1:1 bídný. Ovšem na jedné straně stál NBOP Čahoun a druhá strana opět předvedla nepřesné zakončení. Mohli jsme vyhrát i prohrát, konečná remíza je tedy snad spravedlivá.

Domácí nastoupili v útočném rozestavění a prvních 10 min nás jasně přehrávali (výsledkem byl gól v naší síti již v 7 min.) Naše nepřesnosti a špatný odhad míče byly způsobeny hracím povrchem, od 10 min jsme si však na povrch UT zvykli a byli jsme více než vyrovnaným soupeřem. Jen v první půli jsme si vytvořili 5 slibných šancí, hrozili jsme ze vzduchu (Kuběna i Daněk hlavou těsně minuli branku), z malého vápna (největší šance, po autě zahrál patičkou Hájek M. na Schucha A., který z malého vápna nedokázal přesně zakončit) i střelami ze střední vzdálenosti (Hájek M. špatně trefil z voleje odražený míč, přímý kop z 20 m., který zahrával Pijáček jen olízl levou tyčku).

Druhý poločas pokračovala naše kombinační hra, s vytvářením řady šancí. Již v 48 min po přesném pasu běžel sám na brankáře Daněk, trefil tyčku. Vše si vynahradil v 52 min., kdy hlavou zakončil přesný centr od Hubeného a stanovil konečné skóre zápasu. Ve zbytku utkání domácí útočníky opět vychytal skvělý Čahoun a také domácí brankář se musel vytáhnout, když likvidoval gólovou střelu Hájka M.

Utkání velmi dobré okresní úrovně skončilo remízou, která je pro nás povzbuzením před dalším domácím utkání s Rudicí

Podloucký – Hájek P., Kuběna, Hubený, Tomek (Prokop) – Daněk J., Pijáček, Aujeský (Schuch O.), Hájek M., Trubák – Schuch A.

Branka: Daněk J.                                        Asistence: Hubený

SKD B – Letovice B 2:1 (1:0)

Hrazděra – Prokop L., Ruta, Vach, Štoudek – Kobza, Tenora, Malach R., Sáňka Jak. – Sáňka J., Schuch O.                        Střídající: Vašek, Trnečka, Schulze, Vladík a Nezval

Branky: Sáňka J., Vladík